Dwie drużyny z powiatu kamiennogórskiego zagrają w III rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu jeleniogórskiego.
Mecze kolejnej rundy rozegrane zostaną w środę, 2 października o godzinie 15.45. W rozgrywkach pozostało jeszcze 13 drużyn.
Orzeł Lubawka podejmować będzie Olimpię Kowary. Natomiast Olimpia Kamienna Góra pojedzie na mecz z KS Łomnica.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze