Wczoraj (poniedziałek, 6 kwietnia) późnym wieczorem potwierdzony został trzeci przypadek zachorowania na koronawirusa wśród mieszkańców powiatu kamiennogórskiego.
Tym razem pozytywny wynik badania dotyczy mieszkańca gminy Marciszów, który leczony jest w szpitalu w Jeleniej Górze.
Dwa pierwsze przypadki stwierdzone zostały u mieszkańców Kamiennej Góry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze