Aktualizacja 28 stycznia 16:18
Sztab w Chełmsku Śląskim uaktualnił wysokość zebranej kwoty - 51 813 zł
Aktualizacja 27.01.2025.
Chełmski sztab zebrał 50 478 zł
33. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chełmsku Śląskim odbywa się w miejscowej szkole.
Oryginalna informacja
Zabawa już się rozpoczęła. Odbyły się też pierwsze licytacje. Występy odbywają się w szkolnej sali gimnastycznej. Finał będzie grał do godziny 20, do Światełka do nieba, podczas którego zagra Orkiestra Dęta z Lubawki.
Jedną z chełmskich atrakcji była możliwość morsowania. Zbiorniki z wodą ustawione zostały na placu przed szkołą. Temperatura wody miała ok. 6 stopni, wzrosła gdy rozgrzały ją WOŚP-owe serca.
W korytarzach szkoły można kupić pierogi, ciasta, książki, biżuterię.
Na licytację ponownie trafi duży miś. Od 10 lat, co roku można go wylicytować w Chełmsku Śląskim. Tradycyjnie osoba, która wylicytuje misia, po roku oddaje go na kolejną licytację.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze