Reklama

Aktualizacja 28 stycznia 16:18
Sztab w Chełmsku Śląskim uaktualnił wysokość zebranej kwoty - 51 813 zł

Aktualizacja 27.01.2025.
Chełmski sztab zebrał 50 478 zł

33. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chełmsku Śląskim odbywa się w miejscowej szkole.

Oryginalna informacja
Zabawa już się rozpoczęła. Odbyły się też pierwsze licytacje. Występy odbywają się w szkolnej sali gimnastycznej. Finał będzie grał do godziny 20, do Światełka do nieba, podczas którego zagra Orkiestra Dęta z Lubawki.

Reklama

Jedną z chełmskich atrakcji była możliwość morsowania. Zbiorniki z wodą ustawione zostały na placu przed szkołą. Temperatura wody miała ok. 6 stopni, wzrosła gdy rozgrzały ją WOŚP-owe serca.

W korytarzach szkoły można kupić pierogi, ciasta, książki, biżuterię. 

Na licytację ponownie trafi duży miś. Od 10 lat, co roku można go wylicytować w Chełmsku Śląskim. Tradycyjnie osoba, która wylicytuje misia, po roku oddaje go na kolejną licytację.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/01/2025 16:18
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama