Reklama

Trwa budowa skateparku

Przy ulicy Szpitalnej, w sąsiedztwie placu zabaw powstaje pierwszy w Kamiennej Górze skatepark dla rolkarzy, deskorolkarzy, rowerzystów i wszystkich miłośników sportów ekstremalnych. Jego budowa jest odpowiedzią na petycje płynące od młodych mieszkańców, którzy zwracali uwagę na brak tego typu infrastruktury sportowej w mieście.

 

W ramach projektu powstanie skatepark o wymiarach 27 x 11 m. Wyposażony będzie między innymi w urządzenia: quarter pipe + mini quartrer, funbox z grindboxem, funbox ze schodami, quarter pipe + bank ramp i poręcz prosta.

Na budowę skateparku Miasto otrzymało 135 tys. zł dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego. Zakończenie prac planowane jest na połowę października.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama