Przy ulicy Szpitalnej, w sąsiedztwie placu zabaw powstaje pierwszy w Kamiennej Górze skatepark dla rolkarzy, deskorolkarzy, rowerzystów i wszystkich miłośników sportów ekstremalnych. Jego budowa jest odpowiedzią na petycje płynące od młodych mieszkańców, którzy zwracali uwagę na brak tego typu infrastruktury sportowej w mieście.

W ramach projektu powstanie skatepark o wymiarach 27 x 11 m. Wyposażony będzie między innymi w urządzenia: quarter pipe + mini quartrer, funbox z grindboxem, funbox ze schodami, quarter pipe + bank ramp i poręcz prosta.
Na budowę skateparku Miasto otrzymało 135 tys. zł dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego. Zakończenie prac planowane jest na połowę października.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze