W nocy z piątku na sobotę (22-23 listopada) pogotowie wezwane zostało do mężczyzny leżącego na chodniku na jednej z ulic w centrum Kamiennej Góry. Lekarz stwierdził zgon.
Sprawę bada policja. Z pierwszych ustaleń wynika, że zmarły spożywał alkohol z czterema mężczyznami w jednym z mieszkań nieopodal miejsca, w którym został znaleziony. Nie wiadomo jak znalazł się na chodniku. Niewykluczone, że wynieśli go koledzy.
Ciało zabezpieczone zostało do sekcji. Czterej mężczyźni zostali zatrzymani, po wytrzeźwieniu będą przesłuchani.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze