Czwartek rozpoczął się od utrudnień w ruchu na drogach powiatu kamiennogórskiego.
Rano doszło do kolizji na drodze wyjazdowej z Kamiennej Góry w kierunku Wałbrzycha. Kierowca renault clio wyjeżdżając z Kamiennej Góry chciał skręcić w lewo w stronę Jaczkowa. Z naprzeciwka jechało audi. Doszło do zderzenia pojazdów. Początkowo jedna z osób poszkodowanych trafiła do szpitala. Obrażenia nie były poważne i po kilkudziesięciu minutach poszkodowany wyszedł. Zdarzenie zakwalifikowane zostało więc jako kolizja. Sprawca przyjął mandat.
W wyniku zderzenia na jezdnię rozlały się płyny eksploatacyjne, musieli je posprzątać strażacy. Ruch w tym miejscu odbywa się już normalnie. Clio zepchnięte zostało do rowu. Można się spodziewać chwilowych utrudnień w momencie wyciągania pojazdu.
W tej chwili trwa utylizacja plamy oleju na drodze krajowej nr 5. Plama ciągnie się od Marciszowa aż do Kamiennej Góry.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze