Opady śniegu utrudniły poruszanie się po drogach powiatu kamiennogórskiego.
Aktualizacja 9:42
Publikujemy zdjęcie przesłane od jednego z internautów. Przełęcz kowarska ok. godziny 9.10

Oryginalna informacja
Najgorsze warunki panowały rano na przełęczy kowarskiej. Problemy z jazdą mają kierowcy samochodów osobowych, którzy nie zmienili opon na zimowe. Z podjazdem mają również problemy kierowcy samochodów ciężarowych.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze