W sobotę (25 września) w klubie Relax Kamienna Góra odbył się trójmecz drużynowy w wyciskaniu sztangi na ławce. Były to drugie zawody z tego cyklu w tym roku.
Relax Kamienna Góra reprezentowali: Rembiasz Paweł, Rembiasz Sylwia, Houhoud Dominik, Majka Ariel, Kurzeja Zdzisław, Zapała Kacper.
Drużyna KS Relax zajęła drugie miejsce. Wygrał LZS Olszanka Pogorzela, trzecie miejsce zajął KS Start Strzegom.
Pierwsza edycja trójmeczu odbyła się w czerwcu w Strzegomiu. Wtedy wygrał Relax, drugi był LZS Olszanka, trzeci KS Start.
Trzecia edycja odbędzie się w grudniu w Pogorzeli.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze