Dzisiaj (piątek, 16 lutego) w Lubawce rozegrane zostały powiatowe zawody siatkarskich trójek, czyli uczennic klas piątych szkół podstawowych.
Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny. Walczyły o pierwsze miejsce premiowane awansem do zawodów strefowych.
Turniej wygrała drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry. Drugie miejsce zajęły uczennice szkoły z Ptaszkowa, trzecie z Lubawki.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze