Trzy osoby, w tym dwoje byłych kandydatów na burmistrza Lubawki, startuje w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Lubawce.
Z KWW Dawid Jażdżewski startuje 36-latek z Lubawki Dawid Jażdżewski. Jego lista ma numer 1.
Lista nr 2 to KWW Współpraca. Z tej listy startuje Renata Bembenek-Suszek, 38-latka z Bukówki.
KWW Michał Ołdak to lista nr 3. Startuje z niej Michał Ołdak, 38-latek z Lubawki.
Renata Bembenek-Suszek i Michał Ołdak w kwietniowych wyborach startowali na burmistrza Lubawki.
Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej ogłoszone zostały po powołaniu Marcina Króla na zastępcę burmistrza. Marcin Król był radnych w okręgu, w którym odbywają się wybory uzupełniające. Okręg nr 5, w którym odbędą się wybory, obejmuje ulice: Górską, Jagiellońską, Jedwabną, Kościuszki, Krótką, Piaszczystą, Tkacką, Wąską, Wiejską, Wietrzną, Wodną i Wysoka. Wybory odbędą się 8 września.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze