Reklama

Trójka kandydatów w wyborach do Rady Miejskiej w Lubawce,

Trzy osoby, w tym dwoje byłych kandydatów na burmistrza Lubawki, startuje w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Lubawce.

Z KWW Dawid Jażdżewski startuje 36-latek z Lubawki Dawid Jażdżewski. Jego lista ma numer 1.

Lista nr 2 to KWW Współpraca. Z tej listy startuje Renata Bembenek-Suszek, 38-latka z Bukówki.

KWW Michał Ołdak to lista nr 3. Startuje z niej Michał Ołdak, 38-latek z Lubawki. 

Renata Bembenek-Suszek i Michał Ołdak w kwietniowych wyborach startowali na burmistrza Lubawki.

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej ogłoszone zostały po powołaniu Marcina Króla na zastępcę burmistrza. Marcin Król był radnych w okręgu, w którym odbywają się wybory uzupełniające. Okręg nr 5, w którym odbędą się wybory, obejmuje ulice: Górską, Jagiellońską, Jedwabną, Kościuszki, Krótką, Piaszczystą, Tkacką, Wąską, Wiejską, Wietrzną, Wodną i Wysoka. Wybory odbędą się 8 września.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza Aktualizacja: 08/08/2024 16:06
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama