Na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w trójboju lekkoatletycznym klas drugich. W zawodach udział wzięły reprezentacje sześciu szkół. Rywalizacja toczyła się w biegu na 60 m, w rzucie piłeczką palantową oraz w skoku w dal. W zawodach w każdej szkole udział brało 5 dziewcząt oraz 5 chłopców.
Wyniki zawodów
Skład zwycięskiej szkoły:
SP nr 2 Kamienna Góra: Łucja Babiuch, Aleksander Mongiało, Antoni Niepsuj, Antoni Poręba, Maja Przywara, Kaja Sergiel, Natan Wojtas, Iga Wystrach, Emilia Żółtowska, opiekun – Marek Homoncik
Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry będzie reprezentować powiat kamiennogórski w finale strefy jeleniogórskiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze