Dzisiaj (wtorek, 22 maja) na stadionie w Lubawce odbył się finał powiatowy w Trójboju Lekkoatletycznym klas drugich szkół podstawowych.
W zawodach wystartowały trzy reprezentacje, które walczyły o awans do zawodów strefowych. Drużyna składała się z pięciu dziewcząt i pięciu chłopców.
Zawody wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry, drugiem miejsce zajęła kamiennogórska ?dwójka?, a trzecie szkoła z Miszkowic.
Skład zwycięskiej drużyny - Oskar Straus, Gracjan Białas, Natan Jaszek, Michał Halczewski, Kamil Tadeusz, Julia Kowalik, Iga Szmajdzińska, Maria Ruchała, Zuzanna Stasiak, Maja Balcerek, opiekun: Małgorzata Bąk.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze