Reklama

Trójbój drugoklasistów

Dzisiaj (wtorek, 22 maja) na stadionie w Lubawce odbył się finał powiatowy w Trójboju Lekkoatletycznym klas drugich szkół podstawowych.

 

W zawodach wystartowały trzy reprezentacje, które walczyły o awans do zawodów strefowych. Drużyna składała się z pięciu dziewcząt i pięciu chłopców.

Zawody wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry, drugiem miejsce zajęła kamiennogórska ?dwójka?, a trzecie szkoła z Miszkowic.

Skład zwycięskiej drużyny - Oskar Straus, Gracjan Białas, Natan Jaszek, Michał Halczewski, Kamil Tadeusz, Julia Kowalik, Iga Szmajdzińska, Maria Ruchała, Zuzanna Stasiak, Maja Balcerek, opiekun: Małgorzata Bąk.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama