W czwartek (7 sierpnia) o godz. 11.00 na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze treningi rozpoczyna grupa piłkarskich młodzików (rocznik 2002-2003).
KKS Olimpia Kamienna Góra zaprasza wszystkich sympatyków futbolu, którzy chcieliby zapisać się do klubu.
W tym sezonie drużyny młodzików i trampkarzy będą grać w lidze dolnośląskiej i rywalizować z takimi zespołami, jak: Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, Miedź Legnica, Chrobry Głogów, Górnik Wałbrzych.
Treningi odbywać się będą we wtorki i czwartki od godziny 11.00 na stadionie przy ulicy Słowackiego,
Trenerem prowadzący zajęcia będzie Adam Nowak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze