Burmistrz Kamiennej Góry informuje wszystkich mieszkańców, że w dniu 23 października 2013 r. przeprowadzony zostanie w Kamiennej Górze trening systemu wczesnego ostrzegania polegający na uruchomieniu syren:
- "ogłoszenie alarm" - modulowany dźwięk syreny trwający 3 minuty
- "odwołanie alarmu" - ciągły dźwięk syren trwający 3 minuty
Celem treningu jest sprawdzenie sprawności technicznej urządzeń i doskonalenie procedur w zakresie ich uruchamiania.
Burmistrz Miasta
Krzysztof Świątek
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze