Wczoraj w siedzibie Tauron Dystrybucja SA w Jeleniej Górze odbyło się kluczowe spotkanie z udziałem Arkadiusza Dybca, prezesa KSSEMP, poświęcone powołaniu Transgranicznego Zespołu ds. Transformacji Energetycznej i Zrównoważonego Rozwoju.
To inicjatywa, która łączy siły najważniejszych instytucji w naszym regionie, aby wspólnie działać na rzecz:
W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele: Tauron Dystrybucja Serwis S A, KARR S.A. Jelenia Góra, Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska we Wrocławiu (Delegatura w Jeleniej Górze), Europejskiego Ugrupowania Współpracy Terytorialnej NOVUM z o.o.,
Transformacja energetyczna to wyzwanie, które wymaga skoordynowanych działań na poziomie lokalnym i regionalnym, dlatego cieszymy się z tak szerokiej płaszczyzny porozumienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze