Reklama

Trampkarze wygrali w ?10?

Już w dziesiątej minucie zawodnik trampkarzy Olimpii Kamienna Góra za czerwoną kartkę musiał opuścić boisko. Olimpia jednak pokonała Włókniarza Mirsk.

Na początku spotkania czerwonym kartonikiem ukarany został Mateusz Bijak. Pierwszą bramkę zdobył Mateusz Danecki. Po chwili Kacper Kopecki z około 25 metrów ładnie uderzył w kierunku bramki lobując bramkarza i podwyższając wynik.
W drugiej połowie Włókniarz zdobył kontaktową bramkę. Olimpia nie potrafiła znaleźć luki w bramce Mirska. Dopiero po samotnym rajdzie i akcji Szymon Cukier zdobył bramkę ustalając wynik spotkania. 
Olimpia Kamienna Góra : Włókniarz Mirsk 3:1 (2:0)
Skład Olimpia Kamienna Góra: M. Wasik, K. Kopiecki, B. Orszulak, M. Bijak, K. Filip, M. Danecki, J. Wiktor, K. Kiec, S. Cukier, S. Wilczak, M. Trzuski.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama