Reklama

Tradycja czy chuligaństwo?

Podobnie jak w latach ubiegłych w nocy z pierwszego na drugi dzień świąt Wielkiej Nocy Chełmsko Śląskie zmieniło wygląd.


W rynku pojawiło się przejście dla pieszych, prowadzące wprost do jednego ze sklepów. W innym miejscu zamalowana i uszkodzona została reklama jednej z firm telekomunikacyjnych. Niecenzuralne słowa pojawiły się na szybach i jezdniach.



Podobne zmiany zachodzi w Chełmsku w poprzednich latach. Zamalowany został m.in. bankomat, szyby wystawowe. Podobnie było w przeszłości w innych wsiach. W Krzeszowie na dach przystanku wniesiono telewizor, w Miszkowicach pojemniki na śmieci.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama