Zaledwie dzień cieszyli się ze łupów dwaj młodzieńcy kradnący torebki na terenie Kamiennej Góry. Teraz czekają na sprawę sądową.
Jak informuje st. asp. Marta Nieć 13- i 14-latkowie ukradli dwie torebki. Następnego dnia zostali zatrzymani. Okazało się, że nie było to jedyne zdarzenia, za które poszukiwała ich policja. Na początku września młodzieńcy próbowali włamać się do 14 altanek na ogródkach działkowych.
Zatrzymani przyznali się do popełnienia tych czynów. Do tej pory nie byli karani, ale z uwagi na problemy wychowawcze byli już znani policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze