Reklama

Tony powojennego złomu

Około 20 ton niewybuchów to wynik zaledwie dwóch dni pracy grupy saperów w lesie w pobliżu Raszowa. Z ziemi wyciągane są pociski praktycznie każdego możliwego typu i kalibru.



Prace w lesie trwają od kilku tygodni. Już o nich pisaliśmy. Na zlecenie nadleśnictwa prowadzi je prywatna firma zajmująca się oczyszczaniem terenu z tego typu pozostałości. W tej chwili oprócz doświadczonych saperów w lesie pracuje ciężki sprzęt. Dzięki koparkom i specjalistycznym urządzeniem saperzy przekopują ziemię kilka metrów w głąb.

Znalezione niewybuchy regularnie wywożone są przez patrole saperskie.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama