Reklama

Tomograf w szpitalu

Powiatowe Centrum Zdrowia, spółka prowadząca szpital w Kamiennej Górze, będzie miał tomograf. Pierwsze badania powinny być wykonane za kilka miesięcy.

Warty ok. 2 mln złotych tomograf przyznał kamiennogórskiemu szpitalowi rząd z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Zanim urządzenie trafi do Kamiennej Góry muszą zostać przebudowane pomieszczenia, w których zostanie zamontowany. Zakres remontu dostosowany zostanie do wskazań producenta konkretnego urządzenia. Przed rozpoczęciem prac niezbędne będzie przygotowanie projektu.

Urządzenie mają obsługiwać personel w tej pracujący w kamiennogórskim szpitalu.

Uruchomienie tomografu ograniczy konieczność transportu pacjentów kamiennogórskiego szpitala do innych jednostek w celu wykonania badań.

Reklama

fot. archiwum

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama