Reklama

Tomograf już jest... w Bogatyni

Tomograf przekazany został przez Rządową Agencję Rezerw Strategicznych. Z tego samego projektu tomograf ma być przekazany do szpitala w Kamiennej Górze. W poniedziałek (11 lipca) w szpitalu w Bogatyni oficjalnie otwarto pracownię.

Koszt tomografu oraz przystosowania obiektu wyniósł około 3 miliony złotych. Tomograf wart około 2 miliony przekazała agencja rządowa. Remont pomieszczeń możliwy był dzięki dofinansowaniu z Fundacji PGE.

Pracownia będzie przyjmować pacjentów od sierpnia.

O pozyskaniu tomografu dla PCZ Kamienna Góra informował starosta kamiennogórski 21 kwietnia 2022.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama