Tomograf przekazany został przez Rządową Agencję Rezerw Strategicznych. Z tego samego projektu tomograf ma być przekazany do szpitala w Kamiennej Górze. W poniedziałek (11 lipca) w szpitalu w Bogatyni oficjalnie otwarto pracownię.
Koszt tomografu oraz przystosowania obiektu wyniósł około 3 miliony złotych. Tomograf wart około 2 miliony przekazała agencja rządowa. Remont pomieszczeń możliwy był dzięki dofinansowaniu z Fundacji PGE.
Pracownia będzie przyjmować pacjentów od sierpnia.
O pozyskaniu tomografu dla PCZ Kamienna Góra informował starosta kamiennogórski 21 kwietnia 2022.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze