Reklama

Tomasz Kulon - podziękowanie

Szanowny Mieszkańcu Gminy Lubawka
Chcę serdecznie podziękować za uczestnictwo w wyborach i oddane na mnie głosy.
KWW ?Ogniwo? odniósł sukces. Zaufali Państwo 5 naszym kandydatom i wybrali ich do rady miasta. Dziękujemy!
Składam gorące gratulację wszystkim przyszłym radnym, zarówno tym z Ogniwa, jak i spoza niego. Jestem przekonany, że będą oni całym sercem walczyć o dobro naszej gminy.
Mam też ogromną nadzieję, że Państwo jako wyborcy, oddadzą w drugiej turze wyborów głos na brakujące ogniwo, na mnie.
Jestem godnym kandydatem i zawsze dotrzymywałem danego słowa. Uważam, że w życiu największą siłą jest umiejętność słuchania i współpracy. Z poparciem radnych będziemy wspólnie mogli dbać o rozwój naszej gminy, być blisko ludzi i nie generować konfliktów, łączyć środowiska młodych i seniorów.

Proszę o Wasze głosy.
Będę Was godnie reprezentować!

Z poważaniem.
Tomasz Kulon

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama