Dzisiaj (czwartek, 6 lutego) odbyło się pierwsze spotkanie w ramach nowej edycji cyklu "Kółko graniaste".
Do pomysłu prowadzenie zajęć dla dzieci w wieku 2-4 lata powróciło Centrum Kultury w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 4). Zmienił się prowadzący spotkania.
W pierwszym spotkaniu uczestniczyło kilkanaścioro dzieci. Kolejne spotkania odbywać się będą w czwartki. Początek zabaw zaplanowano na godzinę 10.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze