Reklama

Toalety będą otwarte

Urząd Miasta Lubawka poinformował, że w tym roku otwarte będą toalety nad Bukówką. 

Infrastruktura w Paprotkach i Miszkowicach powstała w ramach dużego projektu Łączy nas Bóbr. Podsumowanie projektu odbyło się w 2023 roku. Od tamtej pory przestała istnieć strona internetowa projektu. 

Infrastruktura nie zawsze była dostępna w okresie letnim. Teraz ma się to zmienić.

Obiekty będą dostępne dla mieszkańców oraz turystów przez cały sezon letni – do 31 października 2026 r. w godzinach:
maj 2026 r. - sierpień 2026 r. od godz. 10:00 do godz. 22:00,
wrzesień 2026 r. - październik 2026 r. od godz. 12:00 do godz. 18:00.

Reklama

Numer kontaktowy osoby odpowiedzialnej za nadzór nad infrastrukturą z ramienia Urzędu Miasta Lubawka: Pani Alicja Szczygieł, tel. 516 322 338

- informuje UMiG Lubawka

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama