W piątek kamiennogórscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość. Do wykroczenia doszło w Świdniku. Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 20 km/h.
Po zatrzymaniu policjanci chcieli wylegitymować kierowcę. Mężczyzna chciał posłużyć się prawem jazdy swojej żony, która siedziała obok niego.
Szybko okazało się, że 31-latek z Jeleniej Góry nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdu. Nie był w stanie wytłumaczyć policjantom, dlaczego prowadził samochód.
Sprawa trafi do sądu. Mężczyźnie grozi minimum 1500 zł grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze