Reklama

Konferencja prasowa Koalicji Obywatelskiej przed kamienogórskim ratuszem

Przed kamiennogórskim ratuszem Koalicja Obywatelska zorganizowała ostatnią w trwającej kampanii konferencję prasową. Spotkanie było jedną z ostatnich okazji do prezentacji kandydatów.

Spotkanie prowadziła poseł Iwona Krawczyk. W konferencji uczestniczył poseł Michał Jaros oraz przewodniczący sejmiku województwa dolnośląskiego Jerzy Pokój, jednocześnie jedynka KO do sejmiku. Kolejny raz zaprezentowali się kandydaci na burmistrzów Kamiennej Góry Arkadiusz Dybiec i Lubawki Sławomir Antoniewski oraz liderzy list do rady powiatu.

Reklama

Uczestnicy konferencji zachęcali do udziału w wyborach 7 kwietnia i głosowania na kandydatów Koalicji Obywatelskiej.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/04/2024 22:21
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama