Przed kamiennogórskim ratuszem Koalicja Obywatelska zorganizowała ostatnią w trwającej kampanii konferencję prasową. Spotkanie było jedną z ostatnich okazji do prezentacji kandydatów.
Spotkanie prowadziła poseł Iwona Krawczyk. W konferencji uczestniczył poseł Michał Jaros oraz przewodniczący sejmiku województwa dolnośląskiego Jerzy Pokój, jednocześnie jedynka KO do sejmiku. Kolejny raz zaprezentowali się kandydaci na burmistrzów Kamiennej Góry Arkadiusz Dybiec i Lubawki Sławomir Antoniewski oraz liderzy list do rady powiatu.
Uczestnicy konferencji zachęcali do udziału w wyborach 7 kwietnia i głosowania na kandydatów Koalicji Obywatelskiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze