Około 200 osób uczestniczyło w występie kabaretu Hrabi. Joanna, Tomasz, Dariusz i Łukasz odwiedzili Kamienną Górę drugi raz.
Na pierwszym występie w 2003 roku sprzedano ponad 180 biletów. W tym roku pulę biletów wyprzedano na kilka dni przed występem. Kabaret próbował w swoim programie odpowiedzieć na pytanie ?Co jest śmieszne??. Premiera programu nastąpiła w czerwcu 2011 roku.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze