Kamiennogórski Klub Tenisowy zaprasza na Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Powiatu Kamiennogórskiego.
Turniej zostanie rozegrany w dniach 2-4 października 2020 r. (najbliższy weekend) na kortach tenisowych nad zalewem w Kamiennej Górze.
Plan turnieju:
2 października 2020 r. (piątek) godzina 16:00 ? oficjalne rozpoczęcie turnieju, losowanie i przygotowanie planu gier
3 października 2020 r. (sobota) godzina 10:00 ? rozgrywki singlowe i deblowe
4 października 2020 r. (niedziela) godzina 12:00 ? ceremonia rozdania nagród i zakończenie turnieju
Formuła turnieju:
- gry singlowe: rozgrywki grupowe
- gry deblowe: rozgrywki grupowe
Piłka turniejowa: Dunlop Fort Clay
Udział w turnieju jest bezpłatny.
Oferujemy: dwa dni grania, catering, ZAWSZE super pozytywną atmosferę i świetną zabawę
Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe!
Zainteresowani proszę potwierdzić udział do 1 października 2020 r. (czwartek) do godziny 19:00 pod numerem telefonu: 604 476 993.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!!! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Turniej jest realizowany w ramach projektu ?Popularyzacja tenisa ziemnego w Powiecie Kamiennogórskim? dotowany przez Powiat Kamiennogórski
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze