Dzisiaj (sobota, 20 stycznia) w Pisarzowicach rozpoczął się Memoriał Bronka Furtaka i Jacka Urbana w Tenisie Stołowym. Do rywalizacji przystąpiły dzieci i młodzież.
W pierwszym dniu turnieju rywalizowało 30 zawodników.
Wyniki pierwszego dnia turnieju:
Kategoria dziewczęta 2007
1 miejsce Aleksandra Borowiec ? Siedlęcin
Kategoria chłopcy 2007
1 miejsce Soliło Oskar ? LKS Kaczorów
2 miejsce Szpala Gabriel ? Jeżów Sudecki
3 miejsce Marchalewicz Szymon ? LKS Kaczorów
Kategoria dziewczęta 2004-2006
1 miejsce Borowiec Joanna ? Siedlęcin
2 miejsce Kosal Natalia ? UKS Maraton Pisarzowice
3 miejsce Migacz Karolina ? UKS Maraton Pisarzowice
Kategoria chłopcy 2004 ? 2006
1 Miejsce Jakub Kosal ? UKS Maraton Pisarzowice
2 miejsce Waligóra Radosław ? UKS Maraton Pisarzowice
3 miejsce Jaczenia Michał ? Siedlęcin
Kategoria chłopcy 2002+
1 miejsce Jamróz Norbert ? Jeżów Sudecki
2 miejsce Sajdak Hubert ? Lubawka
3 miejsce Nowak Dawid - Krzeszów
Jutro w Pisarzowicach seniorzy oraz kategoria open.
Memoriał organizowany jest ku pamięci dwóch trenerów i działaczy klubu UKS Maraton Pisarzowice.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze