W piątek (7 grudnia) w Pisarzowicach odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.
W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Pisarzowice. Miejsce drugie wywalczyła Szkoła Podstawowa z Szarocina, trzecie Szkoła Podstawowa z Marciszowa.
W rywalizacji chłopców najlepsza była Szkoła Podstawowa z Pisarzowice. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra, trzecie Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra, czwarte Szkoła Podstawowa z Marciszowa.
Zwycięzcy uzyskali awans do zawodów strefowych, które odbędą się w Pisarzowicach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze