Podczas Dni Kamiennej Góry rozegrany zostanie turniej tenisa ziemnego. Zawody organizuje Kamiennogórski Klub Tenisowy, będzie to 15. edycja tej imprezy. Tenisiści walczyć będą o puchar burmistrza.
Turniej rozegrany zostanie na pięciu kortach nad kamiennogórskim zalewem. Początek sportowych zmagań w sobotę (9 sierpnia) o godzinie 10:00. Turniej prawdopodobnie zakończy się w niedzielę.
Organizatorzy przewidują gry singlowe oraz deblowe. Grać mogą tylko osoby pełnoletnie. Wpisowe to 50 zł. Tenisiści grać będą piłkami Tretorn.
Zapisy telefoniczne oraz więcej informacji do 7 sierpnia do godziny 20:00 – tel. 604 476 993.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze