Reklama

Tenisiści zagrają o puchar burmistrza Kamiennej Góry

SIER09

Kamienna Góra, korty nad zalewem godz: 10:00

Podczas Dni Kamiennej Góry rozegrany zostanie turniej tenisa ziemnego. Zawody organizuje Kamiennogórski Klub Tenisowy, będzie to 15. edycja tej imprezy. Tenisiści walczyć będą o puchar burmistrza.

Turniej rozegrany zostanie na pięciu kortach nad kamiennogórskim zalewem. Początek sportowych zmagań w sobotę (9 sierpnia) o godzinie 10:00. Turniej prawdopodobnie zakończy się w niedzielę.

Organizatorzy przewidują gry singlowe oraz deblowe. Grać mogą tylko osoby pełnoletnie. Wpisowe to 50 zł. Tenisiści grać będą piłkami Tretorn.

Reklama

Zapisy telefoniczne oraz więcej informacji do 7 sierpnia do godziny 20:00 – tel. 604 476 993.
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/07/2025 17:36
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama