Reklama

Aktualizacja
Turniej nie został dokończony. Rozgrywki przerwał deszcz.

Oryginalna informacja
Dużym zainteresowaniem cieszy się deblowy turniej tenisa rozgrywany dzisiaj na kortach przy stadionie w Lubawce. Do gry przystąpiło 16 par, maksymalna liczba planowana przez organizatorów. Tenisiści walczą o puchar burmistrza Lubawki.

Do gry zgłosiły się ekipy z Czech, Jeleniej Góry, Kowar, Wałbrzycha, Kamiennej Góry i oczywiście Lubawki. Rozgrywki rozpoczęły się od walki w czterech grupach. Później przyjdzie czas na rozrywki pucharowe. Tenisiści grają do dwóch kortach przy stadionie.

Reklama

To tradycyjny turniej rozgrywany podczas Święta Lubawki. Zwycięzców powinniśmy poznać wieczorem.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/07/2025 18:01
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama