Aktualizacja
Turniej nie został dokończony. Rozgrywki przerwał deszcz.
Oryginalna informacja
Dużym zainteresowaniem cieszy się deblowy turniej tenisa rozgrywany dzisiaj na kortach przy stadionie w Lubawce. Do gry przystąpiło 16 par, maksymalna liczba planowana przez organizatorów. Tenisiści walczą o puchar burmistrza Lubawki.
Do gry zgłosiły się ekipy z Czech, Jeleniej Góry, Kowar, Wałbrzycha, Kamiennej Góry i oczywiście Lubawki. Rozgrywki rozpoczęły się od walki w czterech grupach. Później przyjdzie czas na rozrywki pucharowe. Tenisiści grają do dwóch kortach przy stadionie.
To tradycyjny turniej rozgrywany podczas Święta Lubawki. Zwycięzców powinniśmy poznać wieczorem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze