W Lubawce, na kortach przy stadionie, rozegrany został dzisiaj (sobota, 7 czerwca) turniej tenisa ziemnego (gra podwójna) o puchar dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.
Do turnieju zgłosiło się osiem par, w tym dwie z Kowar i jedna z Kamiennej Góry. Gospodarze nie byli jednak gościnni. Wygrał duet Rafał Kuniej, Mateusz Kuniej z Lubawki, pokonując w finale ekipę z Kowar Tomasz Śliwa, Maciej Adamczyk. Trzecie miejsca zajęły pary: Ryszard Kuniej, Wiesław Stawarz i Krzysztof Sujecki, Łukasz Szajkowski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze