Jedenaście ekip zgłosiło się do dzisiejszego (sobota, 14 lipca) turnieju tenisa ziemnego rozgrywanego na kortach w Lubawce. Tenisiści walczyli o puchar burmistrza.
W finałowym spotkaniu debel Piotr Pożarski, Piotr Ząbek z Wałbrzycha pokonał reprezentantów Kamiennej Góry Macieja Maksymowicza i Krzysztofa Stawarza 6:3.
W meczu o trzecie miejsce walczyły dwa deble z Lubawki. Marek Dziwiński i Krzysztof Sujecki pokonali klubowych kolegów Ryszarda Kunieja i Mateusza Kunieja 6:4.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze