Dzisiaj (sobota, 12 lipca) w Lubawce rozegrany został Turniej Tenisa o Puchar Burmistrza Lubawki w grze podwójnej. Zawody odbywają się od czterech lat.
W turnieju wystąpiło trzynaście par z Kamiennej Góry, Wałbrzycha, Kowar i Lubawki. Rywalizację zdominowali tenisiści z Wałbrzycha. Reprezentanci Wałbrzyskiego Klubu Tenisowego Atri Waldemar Walkowicz i Witold Klimków oraz Piotr Kaczmarczyk i Ryszard Lizak przegrali pojedynki półfinałowe i zajęli trzecie miejsca. Drugie miejsce zajęli Nikodem i Łukasz Nowik również z WKT Atri. Turniej wygrali Krzysztof Stawarz i Maciej Maksymowicz z Kamiennogórskiego Klubu Tenisowego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze