Reklama

Tenis w Lubawce

Dzisiaj (sobota, 12 lipca) w Lubawce rozegrany został Turniej Tenisa o Puchar Burmistrza Lubawki w grze podwójnej. Zawody odbywają się od czterech lat.



W turnieju wystąpiło trzynaście par z Kamiennej Góry, Wałbrzycha, Kowar i Lubawki. Rywalizację zdominowali tenisiści z Wałbrzycha. Reprezentanci Wałbrzyskiego Klubu Tenisowego Atri Waldemar Walkowicz i Witold Klimków oraz Piotr Kaczmarczyk i Ryszard Lizak przegrali pojedynki półfinałowe i zajęli trzecie miejsca. Drugie miejsce zajęli Nikodem i Łukasz Nowik również z WKT Atri. Turniej wygrali Krzysztof Stawarz i Maciej Maksymowicz z Kamiennogórskiego Klubu Tenisowego.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama