W sobotę (25 stycznia) na sali gimnastycznej przy szkole w Chełmsku Śląskim rozegrany zostanie turniej tenisa stołowego. Nadal trwają zapisy. Dochód z imprezy przekazany zostanie chełmskiemu sztabowi WOŚP.
Turniej rozegrany zostanie w dwóch kategoriach: dzieci i młodzież oraz open. Wpisowe wynosi 15 zł. Zapisy przyjmuje Mariusz Zbrzyzny pod numerem telefonu: 667 975 587.
Początek turnieju 25 stycznia o godzinie 10:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze