Reklama

Tenis stołowy szkół średnich

Dzisiaj (poniedziałek, 10 grudnia) w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół licealnych.

 

W rywalizacji dziewcząt wystąpiły dwie drużyny z ZSO Kamienna Góra oraz jedna z ZSZiO Kamienna Góra. Pierwsze miejsce zajęły dziewczęta z ZSZiO Kamienna Góra. Drugie miejsce wywalczyła druga drużyna z ZSO Kamienna Góra, trzecie miejsce pierwsza drużyna z ZSO Kamienna Góra.

W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajęła pierwsza drużyna ZSO, drugie miejsce druga drużyna z ZSO Kamienna Góra, trzecie miejsce ZSZiO Kamienna Góra.

Finał Strefy Jeleniogórskiej odbędzie się w Lubaniu 11.02.2019 r.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama