Reklama

Tenis o puchar burmistrza

W sobotę i niedzielę (8, 9 czerwca) na kamiennogorskich kortach odbyła się VIII edycja Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Kamienna Góra. Zawody rozegrane zostały w ramach Dni Kamiennej Góry 2019.

 

W rywalizacji uczestniczyło 19 osób z Kamiennej Góry, Lubawki, Krzeszowa, Boguszowa-Gorce, Wałbrzycha, Poznania i Wrocławia.

W sobotę rozegrane zostały mecze grupowe. W niedzielę rzyszła kolej na decydujące rozgrywki. W finale spotkali się Darek Dudek (Kamienna Góra) i Rafał Kuniej (Lubawka), wygrał (6:3, 6:3) Rafał Kuniej. Trzecie miejsce zajął Tomasz Pieśla (Boguszów-Gorce), czwarte Daniel Maciaszek (Krzeszów).

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama