Już po raz czternasty tenisiści zagrają o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry. Turniej odbędzie się w ten weekend, podczas Dni Kamiennej Góry.
Turniej deblowy rozegrany zostanie w sobotę (10 sierpnia). Zapisy przyjmowane będą na kortach nad kamiennogórskim zalewem w sobotę o godziny 8:30. Wpisowe to 40 zł od osoby. Rozgrywki rozpoczną się po godzinie 9:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze