Reklama

Telewizor na polanie - Twoja powiatowa

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie wykonane na szlaku pieszym koło Kamiennej Góry. Internauta zostawił też krótki opis.

 

?Co roku płacimy jako podatnicy na utrzymanie szlaków rowerowych, konnych i pieszych. Od roku funkcjonuje nowa ustawa śmieciowa. Na nic się zdają apele i informacje. Ludzie jak wyrzucali i śmiecili w lesie, tak nadal to robią. Ile trzeba było siły włożyć aby telewizor wywieźć na szlak i zostawić w połowie drogi między Kamienną, a Raszowem??

Ja dodaje internauta zdjęcie zostało wykonane na tak zwanym Starym Trakcie Kamiennogórskim w ciągu którego w wielu miejscach nadal tworzą się dzikie wysypiska.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama