Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie wykonane na szlaku pieszym koło Kamiennej Góry. Internauta zostawił też krótki opis.
?Co roku płacimy jako podatnicy na utrzymanie szlaków rowerowych, konnych i pieszych. Od roku funkcjonuje nowa ustawa śmieciowa. Na nic się zdają apele i informacje. Ludzie jak wyrzucali i śmiecili w lesie, tak nadal to robią. Ile trzeba było siły włożyć aby telewizor wywieźć na szlak i zostawić w połowie drogi między Kamienną, a Raszowem??

Ja dodaje internauta zdjęcie zostało wykonane na tak zwanym Starym Trakcie Kamiennogórskim w ciągu którego w wielu miejscach nadal tworzą się dzikie wysypiska.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze