Reklama

Telewizor i pieniądze

Policjanci z komisariatu w Lubawce zatrzymali 21-latka, który odpowiadać będzie za kilka kradzieży i kradzieży z włamaniem.

 

Mężczyzna, mieszkaniec Kamiennej Góry, zatrzymany został wczoraj (2 stycznia). Z ustaleń policji wynika, że na początku grudnia 2018 roku 21-latek nocował w jednym z obiektów turystycznych na terenie Lubawki. Z pokoju ukradł telewizor. Na podstawie zebranych dowodów policjanci wytypowali zatrzymanego jako sprawcę trzech kradzieży pieniędzy i włamania do publicznej instytucji.

Zatrzymany przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów. Wcześniej był już karany za podobne przestępstwa.

fot. użyczone

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama