Policjanci z komisariatu w Lubawce zatrzymali 21-latka, który odpowiadać będzie za kilka kradzieży i kradzieży z włamaniem.
Mężczyzna, mieszkaniec Kamiennej Góry, zatrzymany został wczoraj (2 stycznia). Z ustaleń policji wynika, że na początku grudnia 2018 roku 21-latek nocował w jednym z obiektów turystycznych na terenie Lubawki. Z pokoju ukradł telewizor. Na podstawie zebranych dowodów policjanci wytypowali zatrzymanego jako sprawcę trzech kradzieży pieniędzy i włamania do publicznej instytucji.
Zatrzymany przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów. Wcześniej był już karany za podobne przestępstwa.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze