Kończy się dwutygodniowa półkolonia zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 1 w Kamiennej Górze. W tym roku 60 młodych kamiennogórzan odkrywało w sobie talenty aktorskie.
Pod opieką wychowawców dzieci uczestniczyły w zajęciach teatralnych, wycieczkach, warsztatach plastycznych i innych interesujących zabawach. Nie zabrakło też pikników, wspólnych sensów filmowych oraz zabaw na krytej pływalni.
Dzieci uczestniczyły w warsztatach teatralnych, które odbyły się dzięki wsparciu Centrum Kultury. Przez jeden dzień półkolonia zmieniła się też w obóz harcerski. Instruktorzy ZHP z dużym zaangażowaniem wprowadzili młodych ludzi w harcerski świat.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze