Dzisiaj (wtorek, 12 sierpnia) na terenie gminy Lubawka trzykrotnie wystąpił Teatr w Drodze. Za każdym razem spektakle cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci.
Przed południem teatr wystąpił w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląski. O godzinie 14 rozpoczęło się przedstawienie w Domu Kultury w Lubawce, a po 16.30 w świetlicy w Jarkowicach.
Za każdym razem teatr wystawiał przedstawienie ?Pchał Szachrajka?. Spektakle przyciągnęły sporą grupę dzieci. Aktorzy włączali widzów do wspólne zabawy.
Przedstawienia były jedną z wakacyjnych ofert Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, która wsparł Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze