Reklama

Teatralna gmina

Dzisiaj (wtorek, 12 sierpnia) na terenie gminy Lubawka trzykrotnie wystąpił Teatr w Drodze. Za każdym razem spektakle cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci.



Przed południem teatr wystąpił w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląski. O godzinie 14 rozpoczęło się przedstawienie w Domu Kultury w Lubawce, a po 16.30 w świetlicy w Jarkowicach.

Za każdym razem teatr wystawiał przedstawienie ?Pchał Szachrajka?. Spektakle przyciągnęły sporą grupę dzieci. Aktorzy włączali widzów do wspólne zabawy.

Przedstawienia były jedną z wakacyjnych ofert Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, która wsparł Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama