Dzisiaj (niedziela, 25 listopada) Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprosiło dzieci na kolejne przedstawienie z cyklu "Mamo, tato - teatr przyjechał!".
Podczas remontu siedziby Centrum Kultury przedstawienia odbywają się w sali witrażowej ratusza. Tym razem teatr Herbi zaprezentował przedstawienie "Jaś i łodyga fasoli". Na widowni zasiało kilkadziesiąt osób, część z nich miała okazję do wyjścia na scenę i zagrania roli w sztuce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze