Teatr Herbi zaprezentował dzisiaj (niedziela, 10 marca) przedstawienie "Piękna i Bestia". Spektakl odbył się w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza.
Przedstawienie dla dzieci zorganizowane zostało przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze w ramach cyklu Mamo, Tato teatr przyjechał!
Na widowni zasiadło kilkadziesiąt osób. Część z dzieci miała okazję do wyjścia na scenę i wzięcia udziału w spektaklu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze