Dzisiaj (niedziela, 16 grudnia) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wystąpił teatr Herbi.
Dzieci mogły obejrzeć przedstawienie "Baśń o 12 miesiącach". Tradycyjnie część widzów miała możliwość czynnego uczestniczenia w przedstawieniu i wyjścia na scenę.
Przedstawienie odbyło się w ramach cyklu "Mamo, tato - teatr przyjechał!" organizowanego przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze