Uczniowie ZSZiO uczestniczyli w dniu dzisiejszym w kolejnej edycji "Targów pracy i zawodów" w Wałbrzychu w siedzibie Regionalnego Centrum Promocji Gospodarczej.
Targi zorganizowane były przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w ramach projektu systemowego realizowanego z PO KL pn. ?Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II.
Celem Targów był rozwój współpracy szkół zawodowych z pracodawcami i uczelniami wyższymi oraz promocja kształcenia zawodowego na terenie naszego województwa.
Prezentacje uczestników dostarczyły uczniom informacji przydatnych do planowania drogi edukacyjnej i rozwoju zawodowego, promowały kształcenie całożyciowe, pogłębiły wiedzę młodzieży o zawodach, pracodawcach i rynku pracy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze