W hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się Regionalne Targi Pracy. Wśród wystawców największym zainteresowaniem cieszyły się służby mundurowe.
Na targach stoiska wystawili pracodawcy, agencje pracy oraz szkoły. Chętni mogli się również spotkać z pracownikami ZUS i Urzędu Skarbowego. Specjalna prezentacja zorganizowana została nad zalewem. Swój sprzęt prezentowała jedna z jednostek wojskowych oraz kamiennogórscy strażacy.
Największym zainteresowaniem odwiedzających targi cieszyły się stoiska służb mundurowych. Na większości z nich można było przymierzyć część umundurowania oraz zapoznać się ze sprzętem używanym w pracy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze