Reklama

Tańszy prąd

Kamienna Góra ogłosiła przetarg na dostawę energii elektrycznej dla instytucji ośmiu samorządów. Wspólna umowa ma obniżyć koszty.



Jak informuje Krzysztof Świątek, burmistrz Kamiennej Góry, w 2013 roku miasto przeanalizowało zużycie energii w swoich placówkach. Po negocjacjach, w kwietniu 2013 roku, podpisane zostały nowe umowy, które pozwoliły na zaoszczędzenie ok. 25% kosztów energii elektrycznej czynnej. Ceny obowiązywać będą do końca 2014 roku.

W połowie lipca miasto ogłosiło przetarg na dostawcę energii od 1 stycznia 2015 do 31 grudnia 2016. W celu dalszego obniżenia ceny powstała Kamiennogórska Grupa Zakupowa Energii Elektrycznej. Oprócz miasta Kamienna Góra tworzą ją gmina wiejska Kamienna Góra, powiat kamiennogórski oraz gminy Podgórzyn, Mysłakowice, Janowice Wielki, Stare Bogaczowice, Gromadka i Czernica. Oferty można składać do 21 sierpnia.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama