Reklama

Taneczne mistrzostwa

W niedzielę (7 października) tancerze klubu "Fraszka" z Kamiennej Góry uczestniczyli w Mistrzostwach Okręgu Dolnośląskiego.

 

W kategorii do 7 lat brąz - pierwsze miejsce zajęli: Maja Niezgoda i Leon Homoncik.

W kategorii do 9 lat brąz - drugie miejsce wywalczyli: Hanna Przychocka i Filip Węgliński oraz Milena Gonera i Jakub Wieczorek.

W kategorii do 9 lat G - trzecie miejsce zdobyli: Marika Homoncik i Franciszek Niciejewski. W kategorii open do 9 lat para ta wywalczyła szóste miejsce.

W kategorii 12-13 G - trzecie miejsce wytańczyli: Anastazja Korwin i Marcel Sobociński.

W kategorii senior 1 open tytuł wicemistrza okręgu wytańczyli: Karolina Homoncik i Wojciech Andrzejewski.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama