W niedzielę (7 października) tancerze klubu "Fraszka" z Kamiennej Góry uczestniczyli w Mistrzostwach Okręgu Dolnośląskiego.
W kategorii do 7 lat brąz - pierwsze miejsce zajęli: Maja Niezgoda i Leon Homoncik.
W kategorii do 9 lat brąz - drugie miejsce wywalczyli: Hanna Przychocka i Filip Węgliński oraz Milena Gonera i Jakub Wieczorek.
W kategorii do 9 lat G - trzecie miejsce zdobyli: Marika Homoncik i Franciszek Niciejewski. W kategorii open do 9 lat para ta wywalczyła szóste miejsce.
W kategorii 12-13 G - trzecie miejsce wytańczyli: Anastazja Korwin i Marcel Sobociński.
W kategorii senior 1 open tytuł wicemistrza okręgu wytańczyli: Karolina Homoncik i Wojciech Andrzejewski.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze